Związek Kynologiczny w Polsce – Oddział Kielce zaprosił na duże, międzynarodowe wystawy psów!

  • 2023-02-28
  • admin
  • Możliwość komentowania Związek Kynologiczny w Polsce – Oddział Kielce zaprosił na duże, międzynarodowe wystawy psów! została wyłączona
  • Bez kategorii

Polski Związek Kynologiczny – Oddział Kielce zaprasza na duże, międzynarodowe wystawy psów! 9 i 10 maja odbędzie się 44 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych i 40 Specjalistyczna w Kielcach.

Na wystawie będzie można obejrzeć psy różnych ras oraz słuchać komentarzy ekspertów i opinii publicznej na ich temat. Będzie czymś wspaniałym dla wszystkich miłośników psów. To bardzo ważny wydarzenie, ponieważ to największa tego typu impreza organizowana przez Polski Związek Kynologiczny – Oddział Kielce.

Na miejscu będzie można spotkać się z hodowcami psów, którzy przyjechali ze swoimi pupilami i obejrzeć je w akcji. Podczas wystawy mogą oni liczyć na profesjonalną ocenę swoich ukochanych pupilów oraz porady od ekspertów. To także dobra okazja, by poznać hodowców innych ras i dowiedzieć się o najnowszych trendach w szkoleniu psów.

Każdy, kto interesuje się kynologią, powinien odwiedzić tegoroczną imprezę. Może być to doskonała okazja do spotkania innych miłośników psów, a także podszkolenia swojej wiedzy na temat tych pięknych stworzeń.

Polski Związek Kynologiczny, Oddział w Kielcach, zaprasza wszystkich miłośników psów na duże, międzynarodowe wystawy psów!

Wydarzenie odbędzie się pod koniec miesiąca i będzie miało charakter otwarty dla wszystkich. Wystawy odbędą się w halach wystawienniczych w Kielcach i będzie można je zwiedzać przez cały dzień. Udział weźmie ok. 120 zgłoszonych psiaków z kilkunastu krajów, a także goście specjalni – szanowani hodowcy rasowych psów, a także eksperci od spraw kynologicznych. Organizatorzy przygotowali też atrakcje dodatkowe dla fanów rasy – prelekcje i warsztaty dotyczące hodowli, szkoleń oraz opieki nad psami.

Tego dnia zaprezentowane zostaną ponadto gatunki dzikich zwierząt, a program ma obejmować dyskusję na temat ich chorób oraz metod profilaktyki i leczenia. Miejscem docelowym tego wydarzenia jest Europski Park Przyrody w Kielcach, gdzie organizatorzy zapewniają interesujące atrakcje – prezentacje i inne eventy.

Jesteśmy bardzo podekscytowani tą okazją do spotkania ludzi pasjonujących się psami oraz promocja tego cudownego zwierzaka. Wśród przybyłych będzie wielu profesjonalnych hodowców i instruktorów policyjnych, a także sympatyków ras husky i yorki, którym bardzo polecamy odwiedzić tę imprezę. Przybywajmy i celebrujmy nasze ulubione pupile!

Polski Związek Kynologiczny – oddział Kielce zaprosił miłośników psów z całej Polski na jedną z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wystaw psów w kraju. 27-29 marca odbędzie się międzynarodowa wystawa psów rasowych, która będzie świętować 70-lecie powstania polskiego związku kynologicznego. Gospodarzem tegorocznej wystawy jest dobrze znane stowarzyszenie „Scoring”

Po przerwie spowodowanej pandemią, to pierwsze wydarzenie tego rodzaju organizowane przez nasz oddział Kielce. Będzie to tym samym niepowtarzalna okazja na spotkanie kynofilów, kynologów, przedstawicieli hodowców i innych entuzjastów psich ras. W trakcie trzech dni będziemy mieli szanse obserwowania prezentacji rodzin psów oraz oglądania szerokiego programu wystaw automobili i sprzętu ratowniczego.

Organizatorzy bardzo zachęcają do uczestniczenia, zwłaszcza mieszkańców Kielc i okolic. Maja bowiem nadzieje, że spotkanie to, przyciągnie wielu nowych uczestników, dostarczy im ono dań radości i pasji. Jest to także okazja do nawiązywania nowych znajomości i poszerzenia swojej wiedzy na temat prawidłowej pielęgnacji i życia pieskami domowymi oraz rasowymi.